ارسال کالای اکسپرس (سریع)

ارسال کالا با پیک موتوری و به صورت سریع فقط مختص شهر تهران می باشد. هزینه ارسال 25 هزار تومان و به عهده خریدار میباشد.
سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند.

هزینه ارسال کالا چگونه است؟

ارسال سریع با تیپاکس به سراسر ایران به مبلغ 25 هزار تومان انجام میشود.

چقدر طول می کشد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود؟

1- سفارشات شهر تهران كه قبل از ساعت 6 بعد از ظهر ثبت مي شود در همان روز ارسال می‌گردد. در غیر این صورت سفارش به اولین روز کاری بعد موکول می‌شود.
2- سفارشات شهر تهران در حداقل زمان ممكن با هماهنگي مشتری ارسال مي گردد.
3- سفارشات شهرستان با توجه به زمان ثبت سفارش در همان روز یا روز کاری بعد به شرکت تیپاکس تحویل داده می‌شوند. تعهد شرکت تیپاکس برای تحویل کالا بسته به فاصله شهر مقصد، بین 24 تا 72 ساعت کاری می‌باشد.
4- همزمان با ارسال سفارشات شهرستان، کد مرسوله پستی به شما از طریق پیامک ارسال می‌گردد. همچنین این کد در صفحه کاربری شما در سایت در قسمت توضيحات کد مرسوله پستی قابل مشاهده است.
5- برای اطلاع از وضعیت لحظه‌ای مرسوله پستی خود می‌توانید به سایت شرکت تیپاکس به آدرس https://tracking.tipaxco.com رفته و کد مرسوله خود را در کادر کد رهگیری (شماره قرارداد) وارد نمایید.

در صورت هر گونه سئوال و نیاز به مشاوره با شماره ۸۸۲۰۸۴۲۵-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از امکان گفتگوی آنلاین سایت استفاده نمایید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.